August 21, 2019
|
2 min

Se zoneX si dopřejete „kuřáckou" pauzu kdekoli

ZoneX je nová alternativa cigaret, která funguje podobně jako tradiční žvýkací tabák, ovšem bez nepříjemného hromadění slin. Účinek nikotinového polštářku trvá až dvacet minut, a po celou dobu si udržuje příjemnou mátovou chuť. Zároveň je zcela bez kouře.

Znáte ty chvíle, kdy si prostě nemůžete dovolit vytouženou pauzu na cigaretu. Zrovna totiž sedíte na přednášce, poradě nebo jste uprostřed vášnivé debaty s přáteli?

Právě proto jsme přišli se zoneX – beztabákovou alternativou cigaret, která obsahuje nikotin, ale při jejím vychutnávání nevzniká kouř. Efekt lze připodobnit ke klasickému žvýkacímu tabáku – v tomto případě ale bez všech těch nepříjemných slin.

Všude, kde se nekouří, zoneX

Nenápadný zoneX si můžete vychutnat jednoduše kdykoli. Je jedno, jestli zrovna sedíte uprostřed večírku s přáteli nebo jen relaxujete doma u televize. Polštářek má příjemnou mátovou chuť a je vhodný i pro vegetariány, vegany nebo lidi s bezlepkovou dietou.

Jeden polštářek zoneX obsahuje 6 až 10 miligramů nikotinu a v ústech působí dvacet minut. Vůbec se tak nemusíte bát, že byste přišli o svou kuřáckou siestu. Naopak si prožitek ještě prodloužíte.

Je to navíc neuvěřitelně snadné. Prostě si jej vložíte pod horní ret a nakonec zase vytáhnete. Nikotin se do těla vstřebává skrz dásně a celý proces proto vydrží déle.

Přímo ze švédské přírody

Polštářky zoneX vznikají v jižní části Švédska, v provincii Småland. Během výroby používáme čerstvou vodu z lokálních lesních jezer a celý produkt je maximálně šetrný k životnímu prostředí.

Nenechte se omezovat, zoneX

Přečtěte si zkušenosti některých našich zákazníků:

Martin, 23 let, student.
„Vadilo mi, že pokaždé, když si chci zapálit, musím vycházet z baru ven. Když jsem se vrátil, častokrát už byla debata úplně někde jinde a mně unikala pointa. To se změnilo se zoneX – od přátel už nemusím odcházet.“

Petra, 29 let, manažerka.
„Často jsem musela odbíhat z kanceláře ven, abych si dala cigaretu. Ale díky zoneX tu zůstávám přesně tak, jak potřebuji, a nemusím odcházet na cigaretové pauzy.“

Související články