August 13, 2019
|
3 min

Nemusíte na nic čekat – zoneX je s vámi vždy a všude

Nikotinové polštářky zoneX jsou nenápadné, praktické a mají dlouhou výdrž. Žádný nepříjemný kouř jako u cigaret, ani protivné sliny, jaké znáte ze žvýkacího tabáku. Se zoneX už nebudete muset čekat až vystoupíte z metra, letadla nebo bude čas na přestávku. Žijte tady a teď.

Taky si rádi dopřejete cigaretu, při které si na chvíli oddechnete od celodenního shonu a utřídíte si myšlenky? Podobně jsme to měli i my sami. Ne vždy jsme si ale mohli takovou kuřáckou pauzu vtěsnat do rozvrhu. A nervozita začala stoupat raketovým tempem.

Právě proto jsme vyvinuli zoneX – zbrusu nový nikotinový polštářek, který si jednoduše vložíte pod horní ret a on okamžitě začne uvolňovat nikotin. A to po celých dvacet minut, tedy zhruba pětinásobnou dobu, než když kouříte cigaretu.

Pro maximální požitek jsme přidali příjemnou mátovou chuť.

Jakmile je s nikotinem konec, nemusíte hledat místo, kam polštářek vyhodit. Pro tento účel jsme přišli s chytrou krabičkou, pod jejíž víčko můžete použitý zoneX jednoduše zastrčit. 

Žádné místo vás tak už nebude limitovat – zoneX si můžete klidně dopřát na palubě letadla, na školní přednášce nebo v kině Díky snadnému použití, absenci nepříjemných slin a intenzivní mátové chuti se navíc jedná o zajímavější alternativu cigaret, než jsou nikotinové náplasti, žvýkací tabák nebo vaporizéry.

Polštářky zoneX dodáváme ve dvou variantách – s 6 nebo 10 miligramy nikotinu. Oba produkty jsou navíc vegetariánské, veganské a neobsahují stopové prvky lepku.


Přečtěte si zkušenosti našich zákazníků.

Marek, 34 let, podnikatel.

„Kvůli podnikání často cestuji za klienty autem a někdy dokonce i letadlem. Nejednou se mi stalo, že jsem musel zastavit uprostřed cesty, abych si mohl odpočinout a dát si cigaretu. ZoneX ale můžu používat kdekoliv a kdykoliv. Dokonce i při samotném jednání s klienty.“

Daniel, 22 let, student.

„Letadlem létám zhruba desetkrát ročně a přestupuji pak na vlak nebo do auta. Pauzy na cigaretu jsou tak dost komplikované. ZoneX mi umožňuje takovou „pauzu“ za všech okolností. Nemusím ani řešit, kam s použitým polštářkem. ZoneX má vše, co potřebuji.Související články