August 8, 2019
|
7 min

Cigaretka až po práci? Na to zoneX nehraje

Máte před sebou hromadu práce a deadline se neúprosně blíží? Během cigaretové pauzy se vám sice pěkně utřídí myšlenky, teď ale rozhodně nikam odcházet nemůžete. Vždyť počítáte každou minutu. Nenechte se stresovat – zkuste to s nikotinovým polštářkem zoneX.

Každý z nás toho má čas od času jednoduše nad hlavu – a pokud právě vám podobný pocit nic neříká, bez okolků přiznáme, že vám závidíme.

Sami jsme si tolikrát chtěli odběhnout na jednu krátkou cigaretu, strach z nebezpečně se přibližujícího termínu odevzdání byl ale silnější.

Je vlastně jedno, jestli dokončujete důležitou zakázku nebo se učíte na zápočty, které začínají už zítra. Tyhle povinnosti jsou přece už tak dost vypjaté, proč si tedy přidávat ještě další stres?

Vyzkoušejte zoneX – nový typ nikotinového polštářku, který jsme vyvinuli s důrazem na maximální komfort a naprostou svobodu v používání. Dát si ho můžete opravdu kdekoli – ve školní lavici, na poradě nebo v městské hromadné dopravě. Malinký polštářek je dokonale nenápadný a snadno se používá – jednoduše si ho jen zastrčíte pod horní ret a na dalších dvacet minut se vám nikotin začne pomalu uvolňovat do těla.

Polštářky vyrábíme ve dvou variantách – se šesti a deseti miligramy nikotinu. Jakmile je polštářek prázdný, opět ho vyndáte a vyhodíte do odpadkového koše. A pokud právě není po ruce, nevadí. Naše chytrá zoneX krabička nabízí dočasné úložiště použitých polštářků přímo pod víčkem.

Polštářky neobsahují dehet a jsou vhodné rovněž pro vegetariány, vegany nebo lidi na bezlepkové dietě.

Nechceme se vytahovat, ale těší nás, že si zoneX rychle oblíbili zákazníci různého věku a napříč všelijakými profesemi. Jedněm pomohl odvyknout si od cigaret, jiní jím zase nahradili oblíbený žvýkací tabák, který ale provází spousta nepříjemných slin. A všude si prostě odplivnout nemůžete.

Díky příjemné mátové chuti je zoneX navíc tak trochu gurmánským zážitkem – přichází s vlastní obdobou rituální pauzy na cigaretu. Polštářek totiž vnímáte – není to jen „bezduchá“ nikotinová náplast nebo jiná náhražka.

Podívejte se, co o zoneX říkají přímo naši klienti:

Michaela, 20 let, studentka.

„Vždy, když mám termín odevzdávání prací do školy, počítám každou minutu. Bylo stresující, když jsem musela odcházet od rozdělané práce, abych si dala pauzu. Nikotinové polštářky zoneX mám vždy u sebe a když potřebuji pauzu, nemusím nikam odcházet a užívám si svěží příchuť právě tam, kde zrovna jsem. Ať už je to doma nebo v kavárně v centru města.“

Karel, 41 let, vedoucí IT pobočky.

„Ve své práci musím být vždy k dispozici a koncem měsíce připravovat dlouhé hlášení. Nemůžu během toho moc odcházet, a tak jsem zkusil zoneX. Zjistil jsem, že nikotinové polštářky vyhovují mým potřebám. Nemusím odcházet a ani se zastavovat. Navíc díky chytrému pouzdru, kde uprostřed najdu nové polštářky, a pod horním víčkem odkládám ty použité, mě to celé nijak neomezuje.“

Související články